گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

گیج فشار - مانومتر - فشارسنج صنعتی

گیج فشار - مانومتر - فشار سنج صنعتی  مانومترها یا فشار سنجها ابزارهای دقیقی هستند که برای اندازه گیری ونشان دادن فشار به کار می روند. این گروه در صنعت کاربرد گسترده ای دارند و یکی از پرمصرف ترین اقلام در سیستم های گرمایشی و سرمایشی - نیروگاه ها - کارخانجات و ساختمان های بزگ و سیتم های تولید فشار و ... به حساب می آیند. روش کار یک گیج فشار یا مانومتر می تواند متفاوت باشد و این دستگاه ها بر اساس مکانیسم های متفاوت و متنوعی عمل می کنند، به عنوان مثال انواع مانومتر ای گیج فشار بردونی Bordune tube یا گیج های دیافراگمی Diaphragm pressure gauge و گیج ها یا دماسنج های جیوه ای و الکلی و ...از این گروه هستند. گیج نیتروژن، گیج اکسیژن، گیج باد، گیج بخار، گیج روغن، گیج روغنی، مانومتر فشار، فشار سنج، تست گیج، گیج اختلاف فشار، گیج دی پی، مانومتر استیل ...

زیر مجموعه ها

 • مقالات در زمینۀ گیج فشار (مانومتر)
  در این بخش مقالاتی در زمینۀ آشنایی بیشتر با گیج فشار (مانومتر) از لحاظ علمی و کاربردی موجود می باشد. این که بدانیم یک گیج فشار چیست، یک مانومتر خوب را چگونه بشناسیم، مانومتر مناسب کار ما چیست و تفاوت انواع گیج فشار با یکدیگر را چگونه بررسی و تشخیص دهیم.

   

 • گیج فشار بردونی (مانومتر) مارک ویکا WIKA
  ویکا   ویکا WIKA را امروزه تمامی صنعتگران و فعالان در صنعت پتروشیمی، نفت و گاز و به طور کلی هر کجا که با فشار و دما سر و کار داشته باشند می شناسند، امروزه ویکا بزرگترین و پرمصرف ترین برند در سرتاسر جهان در زمینۀ ابزار دقیق شامل ترمومتر و مانومتر می باشد و در تولید گیج فشار و گیج دما پیشتاز بوده و همزمان توانسته ترکیبی مناسب از کیفیت و قیمت را در سطح جهانی ارائه دهد. اگرچه ضعف این کمپانی در متراکم نگه داشتن عوامل فروش در نهایت منجربه تولید کالای تقلبی گردیده تا جایی که امروزه شاید دو برابر شرکت اصلی ویکا در جهان ویکا ی تقلبی تولید می گردد. WIKA امروزه حتی در نوع چینی و تقلبی هم کالای قابل اعتمادی است و به وفور در بازار خرید و فروش می گردد.
 • گیج فشار بردونی (مانومتر) پاورکنترل POWERCONTROL
   پاورکنترل  برند POWERCONTROL یک اثر هنری از یک کمپانی در تایوان است که غریب به 80 درصد قطعات ویکا WIKA را تولید می نماید. این کمپانی پس از سال ها تجربه در زمینۀ تولید قطعات گیج، شروع به کسب تجربه در زمینۀ مونتاژ و کالیبراسیون گیج نمود و با استفاده از مهندسین اروپایی و دستگاه های به روز و کاملا مدرن، مونتاژ گیج را نیز آغاز نمود. POWERCONTROL تا نود درصد بر اساس پلتفورم های ویکا WIKA و حتی با استفاده از قطعات ویکا WIKA ساخته و مونتاژ می گردد و به همین دلیل امروزه بسیاری از مصرف کنندگان به تولیدات این شرکت روی آورده اند چرا که همزمان کیفیت یک کالای اروپایی را به قیمت یک کالای آسیایی به دست می آورند.
 • گیج فشار بردونی (مانومتر) دلتاکنترل DELTACONTROL
   دلتاکنترل  DELTACONTROL را نباید با دلتا کنترل امریکا اشتباه گرفت که یک برند ابرقدرت در صنعت برق و ابزار دقیق می باشد. دلتا کنترلی که در ایران فعالیت می نماید برندی کره ای می باشد که از تامین کنندگان قطعات ویکای آلمان بود و بعد به طور مستقل شروع به تولید گیج فشار و گیج دما نمود و برای مدتی محصولات آن به صورت منظم وارد ایران می شد و امروزه می توان هشتاد درصد محصولات این کمپانی را در ایران تأمین نمود. از لحاظ کیفی محصولی مناسب و با قیمتی قابل قبول می باشد.
 • گیج فشار بردونی (مانومتر) پکنز PAKKENS
  پکنز  کمپانی پکنز PAKKENS ترکیه امروزه یکی از معتبرترین تولید کنندگان تجهیزات ابزار دقیق در منطقه می باشد که با بهره گرفتن از تجربۀ کارگران ترکی که سالها در کارخانجات صنعتی آلمان به کار گرفته می شدند و با انتقال تکنولوژی به کشور ترکیه توانسته محصولی با کیفیت بسیار قابل قبول و در چهارچوب استاندارد های بین المللی تولید و عرضه نماید. پکنزPAKKENS امروزه در تولید گیج فشار، گیج دما، دی پی گیج و مانوستات جزو بهترین های بازار ایران است که این خود منجر به باز شدن پای پنکنز چینی با قیمت و کیفیتی متفاوت به بازار گردیده است. متاسفانه امروزه تشخیص PAKKENS چینی از پکنز اصل کاری دشوار می باشد و خریدار باید در انتخاب کالا صرفا با نام پکنز نوشته شده روی دستگاه مجاب به خرید آن نگردد.
 • گیج فشار میلی بار - فشار سنج میلی بار - مانومتر میلی بار

  گیج فشار سنج یا مانومتر میلی بار نوع بسیار دقیق از فشار سنج ها می باشد که بیشتر برای سنجش خطوط گاز و یا استفاده جهت تست خطوط و قطعات صنعتی به کار می رود. مانومتر میلی بار از لحاظ ساختاری تفاوت هایی با مانومتر های بار دارد ولی مکانیسم کلی عملکرد آن ها یکی می باشد. معمولا درجه بندی این نوع مانومتر ها میلی بار، اینچ آب و میلی متر جیوه می باشد.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.