گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

پرشرسویچ یا سویچ فشار

پرشر سوئیچ - سوئیچ فشار پرشر سویچ (Pressure Switch) ها نوعی سویچ هستند که بر اساس فشار کاری سیستم دستور قطع و وصل را به دستگاه های مختلف الکترونیکی سیستم می دهد. پرشر سویچ ها انواع مختلفی دارند، پرشر سویچ هوا، پرشر سویچ گاز و به طور کلی برای هر سیال از پرشر سویچ خاصی استفاده می شود.

زیر مجموعه ها

 • مقالات در زمینۀ پرشر سوئیچ (سوئیچ فشار)
  در این بخش مقالات و مطالب علمی و کاربردی در زمینۀ پرشر سوییچ ها را می توانید مطالعه نمایید. این که پرشر سوئیچ چیست، چه کاری انجام می دهد، نحوۀ عملکرد پرشر سوئیچ ها چگونه است، چطور می توان یک پرشر سوئیچ مناسب برای نیاز خود انتخاب کنیم و چگونه پرشر سوئیچ های اصل را از انواع تقلبی تشخیص دهیم.

   

 • پرشر سوئیچ یا سوئیچ فشار FANTINI
  شرکت فانتینی ایتالیا سال های طولانی در زمینۀ تجهیزات کنترلی صنعتی و خانگی فعالیت می کند. این برند با توجه به تعادل مناسبی که میان قیمت و کیفیت برقرار کرده جزو برند های رو به رشد و پیشرفت جهانی می باشد و مدتی است که در ایران توانسته در بازار پرشر سوئیچ برای خود جای مناسبی باز کند. FANTINI در گذشته در تولید لول کنترل های دیگ بخار و کنترل کننده های سطح مایعات صاحب تکنولوژی و نام بوده و امروزه در طیف گسترده ای از تجهیزات صنعتی و خانگی فعالیت می نماید.
 • پرشر سوئیچ یا سوئیچ فشار DANFOSS
  برند دانفوس DANFOSS دانمارک یکی از قدیمی ترین و متناسب ترین مارک های تولید کنندۀ تجهیزات صنعتی مانند پرشر سوئیچ ها و تجهیزات سرمایشی، مبدل های حرارتی و ... می باشد. پرشر سوئیچ های دانفوس سالهای سال است که در ایران استفاده می شود و از لحاظ کیفیت در سطح مطلوب و قابل قبولی قرار دارد. انواع تقلبی دانفوس در دنیا به وفور یافت می شود.
 • پرشر سوئیچ-سوئیچ فشار مایعات
  pressuresw-Water-پرشر سوئیچ آب پرشر سوئیچ آب یا سوئیچ فشار آب - هر جا که با یک پمپ آب سر و کار دارید باید بدانید که  پمپ شما نیاز به یک سوئیچ فشار دارد، مخصوصا زمانی که در واحد های مسکونی، تولیدی ها و سیسیتم های آبیاری قطره ای از پمپ ها استفاده می کنید موضوع فشار امر بسیار مهمی است که نمی توان افت یا افزایش بی کنترل آن را نادیده گرفت، برای همین موضوع پرشر سوئیچ های آب تولید و در اختیار مصرف کننده ها قرار گرفته است. سوئیچ به سادگی می تواند در نبود شما زمانی که به فشار خاصی که مورد نظر شماست رسیدید دستگاه را خاموش کند و یا حتی شیر برقی را باز کند و یا پمپ را خاموش نماید. پرشر سوئیچ آب از ارزان ترین انواع سوئیچ فشار است که به سادگی در همه جا در دسترس است.
 • پرشر سوئیچ گاز-سوئیچ فشار گاز
  pressuresw-Gas- پرشر سوئیچ گاز 

  پزشز سوئیچ سا سوئیچ فشار گاز - زمانی که شما با گاز سر و کار دارید هر گونه تفییر ناخواستۀ فشار ممکن است منجر به انفجار گردد، فشار گازها معمولا در بیشترین حالت از چند بار تجاوز نمی کند و فشار گاز مصرفی معمولا زیر یک بار خواهد بود. به همین دلیل معمولا پرشر سوئیچ های گاز در رنج میلی بار عمل می کنند و بسیار ظریف و حساس هستند. شرکت های تولید کنندۀ پرشر سوئیچ های گاز معمولا شرکت هایی هستند که به طور تخصصی در زمینۀ گاز فعالیت می کنند و با تولید کنندگان سایر سوئیچ های فشار فرق دارند، شرکت هایی از قبیل دانگز Dungs و کروم شولدر kromcholder پیشگام تولید پرشر سوئیچ های گاز در جهان می باشند که همگی شرکت های آلمانی هستند.

 • پرشر سوئیچ بخار-سوئیچ فشار بخار
  pressuresw-Steam - پرشر سوئیچ بخار 

  پزشر سوئیچ یا سوئیچ فشار بخار - یکی از مهمترین قطعاتی که در یک سیکل و یا خط بخار و مخصوصا در دیگ های بخار به کار می رود سوئیچ فشار یا پرشر سوئیچ بخار می باشد. وظیفه ی ساده و در عین حال اساسی این دستگاه تشخیص فشار مورد نیاز در محیط بستۀ مخزن و یا سیک و لوله های خطوط بخار می باشد تا در زمان مناسب و طراحی شده با اعلام سیگنال الکتریکی مبادرت به خاموش و یا روشن کردن پمپ ها و یا شیرهای برقی یا مشعل و حتی زنگ آلارم نماید. در حقیقت سوئیچ فشار است که در نبود شما هنگامی که فشار به حد مورد نیاز می رسد به جای کاربر عمل می کند. سوئیچ های فشار برای بخار معمولا باید از برند های معتبر مانند هانیول، دانفوس، فانتینی و ... انتخاب گردد تا ضریب اطمینان مناسبی حاصل گردد.

 • پرشر سوئیچ هوا-سوئیچ فشار هوا
  pressuresw-Air - پرشر سوئیچ هوا   پرشر سوئیچ هوا یا سوئیچ فشار ها یکی از قسمت های غیر قابل حذف از کمپرسوها و دستگاه های هواساز و می باشد این دستگاه در زمان مناسب پمپ را خاموش می کند تا مخزن یا خط هوا بیش از میزان قابل تحمل از گاز پر نشود، همچنین این دسته سوئیچ های فشار دارای شیر اطمینان یا Shutup می باشند تا در زمانی که به هر دلیلی سوئیچ عمل نکرد یک قطعۀ اتوماتیک مسیر خروج هوا را باز نماید.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.