گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

ترانسمیترهای صنعتی

ترانسمیترها ابزارهایی هستند که از یک حسگر و یک فرستندۀ سیگنال الکترونیکی تشکیل شده اند، شیوۀ کار به این صورت است که حسگر تغییرات در سیستم فشار و یا دما را حس نموده جریان الکتریکی از دستگاه به پنل های کنترل و دستگاه های الکترونیکی دیگر در سیستم ارسال می نماید. اساس کار ترانسمیتر ها یکسان است و تنها در سنسورها با یکدیگر تفاوت دارند. در نهایت داده هایی که توسط حسگرها دریافت گردیده طی مکانیسم های ثابتی به دستگاه وارد شده و در نهایت با خروجی متغیر به صورت میلی آمپر ترجمه می گردد.

زیر مجموعه ها

  • ترانسمیتر دما Tempreture transmiter

    ترانسمیتر های دما دستگاه هایی هستند که در محدودۀ دمای خاصی تنظیم شده و سیگنال الکتریکی ارسال می نمایند تا پمپ ها، مشعل و یا شیرآلات برقی و پنوماتیک را روشن و خاموش کنند. ترانسمیترها را می توان به نمایشگرهای دیجیتال نیز متصل نمود. سنسور های دما را که به صورت ترانسمیتر عمل می کنند بیشتر به عنوان PT100 و PT1000 می شناسند که جریان را به صورت 4 تا 20 میلی آمپر یا 10 تا 30 ولت در اختیار دستگاه های پی ال سی قرار می دهد.

  • ترانسمیتر فشار Pressure Transmiter

    ترانسمیتر های فشار دستگاه هایی هستند که در محدودۀ فشار خاصی تنظیم شده و سیگنال الکتریکی ارسال می نمایند تا پمپ ها، مشعل و یا شیرآلات برقی و پنوماتیک را روشن و خاموش کنند. ترانسمیترها را می توان به نمایشگرهای دیجیتال نیز متصل نمود. ترانسمیتر های فشار جریان به صورت 4 تا 20 میلی آمپر و یا 10 تا 30 ولت در اختیار دستگاه های کنترلی و پی ال سی ها قرار می دهند تا بتون به صورت لحظه ای فشار را مانیتور و کنترل نمود.

  • ترانسمیتر سطح یا لول ترانسمیتر

    ترانسمیتر سطح یا لول ترانسمیتر LevelTransmitter دستگاهی است که تغییرات سطح (ارتفاع) یک سیال را در مخزن یا هر محیطی که مد نظر است به صورت لحظه ای در اختیار کاربر قرار می دهد تا علاوه بر مانیتور کردن و بررسی لحظه به لحظۀ این تغییرات بتواند در هر لحظه و در هر مقطعی از سطح سیال، از دستگاه سوئیچ بگیرد. لول ترانسمیتر ها همگی خروجی 4 تا 20 میلی آمپر یا 10 تا 30 ولت دارند که می توان آنها را به دستگاه های کنترل پنل و یا PLC متصل نمود.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.