گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

شیر برقی solenoid valve

شیر برقی

شیر های برقی به طور اتوماتیک مسیر عبور سیال را باز و بسته می کنند، برای فرمان دادن به آنها باید از یک تایمر یا سویچ استفاده شود که به موتور شیر فرمان داده و دستور باز و بسته شدن آن را بدهد . شیر های برقی به دو صورت وجود دارندNormal open  که در حالت عادی شیر باز می باشد و هنگام دستور گرفتن بسته می شود و Normal Close  که در حالت عادی بسته می باشد و با فرمانی که از مدار الکترونیکی مورد نظر می گیرد باز می شود.شیربرقی - شیر برقی آب - شیر برقی بخار - شیر برقی گاز - شیر برقی دیافراگمی - شیر برقی سوزنی - شیر برقی پیستونی - شیر برقی پی وی سی - شیر سولنوید - شیر برقی مگنت دار  - Solenoid valve – solenoid valve for water – solenoid valve for steam – magnet Valve

زیر مجموعه ها

 • شیر برقی مایعات
  شیر برقی آب شیر برقی مایعات که بیشتر به عنوان شیربرقی آب شناخته می شود معمولا شیری از نوع دیافراگمی است که با یک بوبین مغناطیسی عمل می کند و انواع Normal Open و Normal Close آن به صورت تکضرب و تدریجی تولید گردیده و در بازار موجود است. متریال بدنۀ این شیرها نیز مانند سایر شیرآلات می تواند از PVC – چدن – فولاد – استیل – برنج و ... باشد که برای منظورهای مختلف تولید می شوند. اصطلاح شیر برقی آب به این معنا نیست که از این شیر برقی فقط برای خطوط آب استفاده شود، می توان برای هر سیالی که به مکانیسم این شیر برقی مشکلی نداشته باشد از آن استفاده کرد. گازوئیل، مازوت، انواع اسید ها و مواد خوراکی (برای شیرهای استیل) و هوا می تواند نمونه هایی از سیال های قابل عبور از شیربرقی های دیافراگمی باشد.
 • شیر برقی گاز
  شیر برقی گاز شیر برقی گاز به دو صورت normal open و normal close و به صورت تکضرب و تدریجی وجود دارد که هرکدام با توجه به مصرف مشتری و طراح سیستم به کار می رود. از آنجا که معمولاً فشار خط لولۀ گاز از 4bar تجاوز نمی کند، محدودۀ فشار کاری شیربرقی های گاز نیز همین بازۀ 0 تا 4 بار می باشد. جنس شیربرقی گاز می تواند برنجی یا استیل باشد.
 • شیر برقی بخار

   

  شیر برقی بخار

  شیر برقی بخار اصطلاحاً به شیرهای برقی گفته می شود که معمولا ساختار پایه آنها یک شیر سوزنی یا پیستونی است، البته انواع دیافراگمی آن نیز برای فشار و دمای در حدود 120 درجه و زیر 10 بار تولید می گردد. انواع normal open و normal close دارد و به صورت تکضرب یا تدریجی تولید می گردد. جنس بدنۀ این شیرها می تواند استیل، برنج، فولاد و چدن یا سایر آلیاژها باشد ولی نکتۀ مهم در طراحی آنها به این صورت است که فشار کاری و دمای بالایی را تحمل نمایند، معمولا فشار بخار تا 60bar هم می رسد و دمای بخار تا 300 درجه می تواند افزایش یابد به همین دلیل شیربرقی که برای بخار ساخته شده باید با توجه به این پارامترها طراحی شود. نکتۀ مهم دیگری که در ساختار شیربرقی بخار باید در نظر گرفته شود آن است که دبی و فشار بخار را تقلیل ندهد منجریه هدر رفت انرژی در سیستم بخار نگردد.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.