گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

شیر فشار شکن (بالانسر/رگولاتور/شیر تقلیل فشار/شیر کنترل فشار)

فشار شکن - رگولاتور - شیر تنظیم فشار

شیر فشار شکن یا شیر تقلیل فشار نوعی رگلاتور است که فشار ورودی را در محدوده ای که طراحی شده و مورد نظر سیستم است تنظیم و خارج می کند. شیرهای فشار شکن یا رگلاتورها مصارف مختلفی در خطوط و سیستم های آب، گاز و بخار دارند. نمونۀ بارز آن رگلاتورهای گاز شهری هستند که جلوی در هر خانه یکی نصب شده.شیر فشار شکن آب – شیر فشار شکن بخار – شیر فشار شکن گاز – فشار شکن – رگلاتور – بالانسر – رگلاتور آب – رگلاتور گاز – رگلاتور بخار – بالانسر آب – بالانسر بخار – بالانسر گاز – pressure reducing valve – balancer valve - regulator

زیر مجموعه ها

  • فشار شکن بخار (رگولاتور/شیر تقلیل فشار/شیر کنترل فشار)
    فشار شکن بخار - رگولاتور بخار شیر فشار شکن بخار یا رگلاتور بخار یا شیر تقلیل فشار بخار، دارای بدنه ای بسیار قوی و مقاوم در برابر خوردگی و حرارت بالا هستند. این گروه فشار شکن ها معمولاً بزرگ و دارای فنرهای بسیار قوی و سفت هستند. برخی دارای دیافراگم، برخی دیگر عملکرد مستقیم، برخی دارای منبع کندانس و برخی دیگر بدون آن می باشند. فشار شکن بخار را بیشتر به صورت فلنجدار می سازند و متریال آن از فولاد، استیل و چدن می باشد.
  • فشار شکن آب (رگولاتور/شیر تقلیل فشار/شیر کنترل فشار)
    فشار شکن آب - رگولاتور آب شیر فشار شکن آب یا رگلاتور آب یا شیر تقلیل فشار آب، معمولاً نسبت به نوع بخار پر مصرف تر هستند اما بدنه های ضعیفتری دارند، این فشار شکن ها معمولا بدنه ای از جنس برنج دارند و بیشتر به صورت اتصال دنده ای تولید می شوند. دمای مورد تحمل آنها پایینتر است و فنرهای ضعیفتری دارند.
  • فشار شکن گاز (رگولاتور/شیر تقلیل فشار/شیر کنترل فشار)
    فشار شکن گاز - رگولاتور گاز فشار شکن گاز یا رگلاتور گاز یا شیر تقلیل فشار گاز، که بیشتر با نام رگولاتورها شناخته می شوند، کار تنظیم فشار گازهای شیمیایی را که معمولاً گاز شهری می باشد انجام می دهند. این فشار شکن ها بسیار ظریف و حساس می باشند و فنرهای دقیقی و ضعیفی دارند. بدنۀ این فشار شکن ها با توجه به گازی که مورد استفاده خواهد بود انتخاب می شود تا خوردگی کمتری داشته باشد.

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.