گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

نمایندگی ویکا WIKA

گروه صنعتی عاملی یکی از پرسابقه ترین واردکنندگان محصولات ویکا WIKA که طیف وسیعی از محصولات این شرکت را موجود و در اختیار مصرف کننده قرار داده است. نمایندگی ویکا در ایران با ارائۀ بهترین سرویس ها و تحویل کالا در اسرع وقت حاضر به همکاری با تمامی شرکت ها و کارخانجات مصرف کنندۀ محصولات این کمپانی می باشد.

شرکت ویکا WIKA یک کمپانی تولید کنندۀ انواع ابزار دقیق صنعتی در آلمان می باشد

 

جهت دسترسی سریع به محصولات ویکا می توانید از منوی بالا یا لینک های زیر استفاده فرمایید.

 

  • گیج فشار بردونی (مانومتر) مارک ویکا WIKA
      ویکا WIKA را امروزه تمامی صنعتگران و فعالان در صنعت پتروشیمی، نفت و گاز و به طور کلی هر کجا که با فشار و دما سر و کار داشته باشند می شناسند، امروزه ویکا بزرگترین و پرمصرف ترین برند در سرتاسر جهان در زمینۀ ابزار دقیق شامل ترمومتر و مانومتر می باشد و در تولید گیج فشار و گیج دما پیشتاز بوده و همزمان توانسته ترکیبی مناسب از کیفیت و قیمت را در سطح جهانی ارائه دهد. اگرچه ضعف این کمپانی در متراکم نگه داشتن عوامل فروش در نهایت منجربه تولید کالای تقلبی گردیده تا جایی که امروزه شاید دو برابر شرکت اصلی ویکا در جهان ویکا ی تقلبی تولید می گردد. WIKA امروزه حتی در نوع چینی و تقلبی هم کالای قابل اعتمادی است و به وفور در بازار خرید و فروش می گردد.
  • ترمومتر یا گیج دمای بیمتال WIKA ویکا
    ترمومتر ویکا WIKA - گیج دما ویکا WIKA - دماسنج صنعتی ویکا WIKA   گیج دماسنج یا گیج اندازه گیری دما یا ترمومتر WIKA ویکا ساخت کشور آلمان می باشد، برند ویکا یکی از تولید کنندگان گیج ها و ابزار دقیق می باشد که سالها در ردۀ متوسط کیفیتی در کشور آلمان فعالیت می کرد، سیاست های اقتصادی بعد از جنگ و رشد اقتصادی در ایران نیاز شدید کشور را به ابزار دقیق در پی داشت.. با وجود این که برند هایی از قبیل FISHER و ASHCROFT و ... سالها در ایران سابقۀ فعالیت داشتند، نگاه چند تن از تجار و شرکتهای مرتبط با این کالا به سمت ویکا معطوف گردید و این کالا به تنها کالایی در ایران تبدیل شد که همواره موجود بود و قیمت و کیفیت قابل قبولی نیز داشت. لذا برند ویکا در ایران تنها و بی رقیب به کسب اعتبار پرداخت و به یمن فروش بسیار خوبی که در ایران و متعاقب آن در خاور میانه پیدا کرد تبدیل به غول صنعت ابزار دقیق در آلمان شد و امروزه یکی از بهترین ها در این رشته می باشد. ترمومتر های بیمتال WIKA یکی از دقیق ترین نوع می باشند و از لحاظ بالانس قیمت و دقت در سطح مناسبی قرار دارند، مدل ها و رنج های مختلف گیج دما مارک ویکا در ایران موجود است که البته امروزه به گران ترین برند تبدیل گشته است.
 

لول گیج مغناطیسی تیپ WMI ویکا WIKA

 

لول گیج مغناطیسی برای مصارف مختلف

- فشار کاری تا PN100 و بالاتر

- دمای کاری تا 1000 درجۀ فارنهایت

- طول قابل ساخت بسته به سفارش

- اتصال به صورت فلنج و دنده (سفارش)

- قابل استفاده برای تمامی سیال ها

- تولید کشور آلمان

**خرید فقط به صورت ثبت سفارش و واردات**

مشخصات کامل محصول

 

 

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.