گیج دما،گیج فشار

لطفا فقط از طریق واتس آپ درخواست خود را ارسال نمایید 09122209939 -09022209939 ameli@ameli-co.com
شنبه, 30 تیر 1403

گیج فشار،گیج دما

نمایندگی GENEBRE اسپانیا

گروه صنعتی عاملی برند GENEBRE (خنبره) را به عنوان فیلد اصلی در شاخۀ محصولات صنعتی خارجی خود انتخاب نموده و به عنوان نمایندۀ رسمی فروش GENEBRE در ایران محصولات این شرکت را موجود و ضمانت می نماید. شرکت GENEBRE یک کمپانی اروپایی است که در کشور اسپانیا مشغول به تولید شیرآلات خانگی و صنعتی نموده و به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های اروپایی در این زمینه می باشد. محصولات این شرکت در کشورهای حوضۀ لاتین و تحت نظارت این کمپانی خنبره تولید می گردد لذا امکان دارد محصولی از این شرکت خریداری کنید که تولید برزیل، اسپانیا، پرتغال و حتی ایتالیا باشد. البته که در دنیای امروز شرکت های صاحب تکنولوژی به طور طبیعی تولیدات خود را در سرتاسر جهان گسترش می دهند.

تمرکز شرکت خنبره (GENEBRE) یا به طور اختصاصی GE در تولید شیرهای توپی یا بال ولو می باشد، این شرکت در ابتدا با هدف پایان دادن به سلطۀ ایتالیایی ها در تولید شیرهای توپی BALLVALVE در اروپا تأسیس گردید و رفته رفته فعالیت های کمپانی تا تبدیل شرکت GENEBRE به یک کمپانی مادرتخصصی در اسپانیا ادامه پیدا کرد.

امروزه محصولات شرکت GENEBRE در سرتاسر دنیا به فروش می رسد و سیاست های این شرکت بر اساس قیمت مناسب در کنار کیفیت اروپایی برنامه ریزی شده است.

نمایندگی GENEBRE نمایندگی خنبره-گارانتی محصولات خنبره-فروش محصولات GENEBRE-شیرتوپیGENEBRE-شیر فشار شکن GENEBRE-لول کنترل GENEBRE-پرشر سوئیچ GENEBRE-قیمت GENEBRE- قیمت خنبره

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.