گیج دما،گیج فشار

گیج فشار،گیج دما

درباره ما

 

گروه صنعتی عاملی و مبرمی مجموعه ای از چند فروشگاه و شرکت در ایران می باشد که بیش از 30 سال در زمینۀ تآسیسات صنعتی، بخار، آب، هوا، دیگ های بخار و آب گرم مشغول به کار است، این گروه شامل متخصصین با سابقه در این رشته و دارای نمایندگی از تولید کننده های داخلی و خارجی می باشد.

 

سابقه و اشراف به بازار، همکاری و تعامل با تولید کننده های معتبر داخلی و همچنین واردات مستقیم بسیاری محصولات خارجی موجب گردیده تا این گروه بتواند پایینترین قیمت ها را در کنار کیفیتی مناسب برای مصرف کننده فراهم نماید.

این مجموعه نمایندۀ رسمی فروش برندهایی به شرح زیر می باشد:

صاحـــب امتـــیاز برنــــــد POWERCONTROL در دنیا

وارد کننـــــــدۀ عمـــده ی محصــــولات WIKA از آلمان

وارد کننـــــدۀ عمــــدۀ محصــــــولات PAKKENS ترکیه

نمایندگی انحصاری محصـــــــولات GENEBRE اسپانیا
نمایندگی انحصاری محصـــــــولات DeltaControl کره
نمایندۀ انحصاری محصولات شرکت بخــــــارتله ایران
نمایندۀ فروش محصولات شرکت عیوض تکنیک ایران
نمایندۀ فروش محصولات SiraXsarco
عاملیت فروش محصولات صنعتی
 Honeywell ، SIEMENS ، Mubrey ، LESER ، ARI

 

مجموعۀ عاملی به تفکیک

 

فروشگاه ابزار دقیق نیما (طالقانی) :

این فروشگاه واقع در خیابان طالقانی با کادری مجرب که تجربۀ 15 ساله در زمینۀ ابزار دقیق دارند، واحد تخصصی ابزار دقیق این گروه صنعتی می باشد، ادوات کنترل و اتوماسیون و گیج های فشار و دما و تجهیزات ابزار دقیق در این بخش مدیریت و ساماندهی می گردند.

تلفن تماس : 11-77640210

 

فروشگاه آوات (لاله زار):

فروشگاه شعبه دوم در بخش صنعتی منطقۀ لاله زار به منظور پوشش دادن این محدوده و همچنین محدودۀ پارک شهر و خیام با هدف رفاه حال متقاضیان و مراجعین محترم از بهار 1393 افتتاح گردید. تخصص این واحد در ابزار دقیق، کنترل کننده های سطح، فشار، دما، جریان و ترانسمیترهای صنعتی می باشد. همچنین نمایندگی فروش محصولات شرکت عیوض تکنیک در این فروشگاه به ثبت رسیده و در اختیار همکاران محترم و مشتری های عزیز قرار گرفته است.

تلفن تماس : 36059836 - 36613692

 

فروشگاه آذربخار :

این فروشگاه واقع در خیابان طالقانی با کادری مجرب که تجربۀ 30 ساله در زمینۀ بخار، آب و گاز دارند به مشاوره و فروش در این زمینه فعالیت دارد، سیستم های بویلر، دیگ ها و خطوط بخار، دی ایریتور ها، شیرآلات بخار و به طور کلی هر تجهیزی که در زمینۀ تولید و مصرف بخار مورد نیاز باشد در این بخش مدیریت و تامین می گردد. این واحد نیز دارای نمایندگی شرکت عیوض تکنیک ایران و نمایندگی شرکت بخارتله ایران می باشد.

تماس از طریق تلگرام : 09022209939-09122209939

 

 گروه صنعتی عاملی و مبرمی :

شرکت بازرگانی و مشاورۀ مهندسی در زمینۀ پروژه های آب، گاز و بخار  می باشد که امور بازرگانی و نمایندگی های این گروه را به عهده دارد. واردات، صادرات، گواهی نامه ها، شرکت در نمایشگاه ها و ... همگی مرتبط با این قسمت می باشد.

تماس از طریق تلگرام : 09022209939-09122209939

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت