گیج دما،گیج فشار

77640210-11 [email protected]
جمعه, 06 ارديبهشت 1398

گیج فشار،گیج دما

تله بخار (تراپ) کوزه ای FT44 عیوض

تله بخار - تراپ بخار - استیم تراپ - تراپ فلوتری - تله بخار فلوتر ترموستاتیک - تراپ FT

فشار کاری PN40 – دمای کاری 285 c – اتصال به صورت DN یا کلاس دنده ای یا فلنجی – سایز ½ تا 2 اینچ – متریال به صورت فولاد یا استیل

 


 

 

تراپ بخار تیپ FT44 عیوض تکنیک

 

تله بخار - تراپ بخار - استیم تراپ - تراپ فلوتری - تله بخار فلوتر ترموستاتیک - تراپ FT

 

عملکرد تله بخار تیپ FT44 مانند سایر تراپ های فلوتر ترموستاتیکی می باشد. می دانیم که در خطوط بخار به دلیل تبادل انرژی با محیط، مقداری از بخار به صورت کندانس به آب تبدیل می شود و موجب ضربه قوچ، آسیب و استهلاک سیستم بخار و همچنین عدم خلوص بخار خروجی جهت مصرف کاربر می گردد.

برای جلوگیری از مشکلات فوق و همچنین بالا بردن راندمان و بازده سیستم، باید کندانس ایجاده شده را بلافاصله از خط خارج و به منبع کندانس هدایت کنیم. وظیفۀ تراپ بخار یا تله بخار در حقیقت همین است که کندانس ناخواسته را از خط خارج کرده و بخار را در سیستم نگه دارد.

در تله بخار (تراپ) فلوتر ترموستاتیکی، یکی شناور استیل وجود دارد که با افزایش حجم کندانس در محفظۀ تراپ، روی آن شناور شده و زمانی که از حد طراحی شده بالاتر می رود دریچۀ خروج آب را باز می کند و به این وسیله کندانس از محفظۀ تراپ خارج می گردد. از آنجایی که در تراپ کوزه ای تغییرات فشار تأثیری بر عمرکرد تراپ ندارد، در سیستم هایی که نوسانات فشار وجود داشته باشد بسیار گزینۀ مناسبی خواهند بود.

عملگر دوم در تراپ های کوزه ای یا فلوتر ترموستاتیکی، قسمت ترموستات تراپ می باشد که وظیفۀ آن تشخیص دمای کندانس و تفاوت دمای آن با بخار را به عهده دارد.

از آنجا که کندانس سردتر از بخار است ترموستات برای عبور کندانس که مسیر را باز می کند ولی زمانی که بخار به ترموستات برسد دریچه را بسته و از خروج بخار جلوگیری می کند.

مشخصات فنی تراپ کوزه ای FT44 عیوض تکنیک

- فشار نامی PN40class150Class300

- فشار کاری 32bar

- اختلاف فشار کاری 4.5-32bar

- دمای کاری 285 c یا 545 F

- سایز DN15 – DN50 یا ½ تا 2 اینچ

- اتصال به صورت فلنج DN یا فلنج Class

 

 

 

 

کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت عاملی و مبرمی محفوظ میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت